Hlavní navigace

Názor k článku Prima se o pondělcích stále drží těsně za Novou, ale jen u diváků nad 15 let od Vojta Pecka - Abych to uzavřel: Jj, souhlasím, taky by mě...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 10. 2011 17:16

  Vojta Pecka
  Abych to uzavřel: Jj, souhlasím, taky by mě zajímala nejvíc asi kompletní sledovanost, bohužel to ví asi jen v ATO. Jen jsem Ti chtěl vyvrátit, že Nova se tou 15-54 a Prima 15+ nechlubí pro nic za nic. Nakonec v těch TZ většinou TV zmiňují i jiné užší skupiny, ale jen ty úspěšné. Nikdo se propadem chlubit nebude.

  ad Talent: V mém příspěvku jsem sice zmínil jen autotune, ale není to jen kvůli tomu. V první řadě by autotune neměl v talentové REALITY show co dělat, chci slyšet co ta holka umí a ne to, co umí zvukař, to je úplně proti původní myšlence celé show. V Británii si to zkusili jednou, pak se Cowell naštval a zakázal to. U nás to bylo snad zatím v každém dílu.

  Dál porota taky spíš vyniká svou falešností a nejspíš má také instrukce, které lidi poslat dál. Když vidím Slávika jak se nadechuje na ty svoje ultimátní chvály, kterých do dílu řekne tak 5, tak se mi otvírá kudla v kapse. Bílou moc neřeším, ta je taková svoje, ale hodnocení má někdy dobré a člověk nikdy neví, co jí zrovna padne do noty. Kromě toho neustálého ječení, mi možná sedne víc než Amanda v BGT, ale na Adelu v SMT nemá zdaleka ani jedna ;)

  Možná to úplně sledovat nepřestanu, hlavně kvůli duu Pyco Prachař, kteří mě fakt baví, ale vidím to spíše na internetový archiv s highlighty epizod a pak asi až finále. (Nakonec možná stejně nebudu mít kvůli škole moc času.)

  Může se ti zdát, že jsou to malichernosti, ale když je to reality show, tak by měli spíše sázet na přirozený běh věcí. Zkrátka to šustí papírem, to mi vadí...