Hlavní navigace

Názor k článku Prima se v podílu na trhu propadla na letošní minimum od Pamětník - Když Vy, Jane Mane, nemáte argumenty, začnete se...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 10. 2007 10:57

    Pamětník (neregistrovaný)
    Když Vy, Jane Mane, nemáte argumenty, začnete se uchylovat k vulgaritám a Vaše příspěvky se stávají bláboly. Na moje doporučení, získat trochu DVB-T praxe v Bavorsku, jste kontroval prohlášením o Německu, baště DVB-S a DVB-C příjmu. A Bavorsko je spolkovou zemí Německa, to snad, při svém vzdělání, připouštíte. A bouřlivý rozvoj DVB-T teď probíhá na většině území celého Německa. Pokud si to nemyslíte, zkuste se opět zeptat na praktické možnosti příjmu tohoto vysílání alespoň v našem pohraničí, podél německých hranic.
    Vaše poslední pocity Vám nezávidím, ale neberte mne jako svého soka na tomto webu. Za takového bych se nechtěl považovat ani náhodou a jakékoliv spojení s Vaší osobou mne spíše uráží. Pokud nebude většina Vašich příspěvků začínat větou dehonestující osobu předešlého příspěvku, můžete si prezentovat Vaše znalosti a přesvědčení libovolným způsobem. V opačném případě se potom nedivte, že občas narazíte na někoho, kdo si vaše vulgarity nenechá líbit. Zkuste si udělat soukromý průzkum toho, kolik procent Vašich příspěvků se týká jen technické diskuze a i v té malé části si většinou neodpustíte ještě pokárat autora urážlivým příměrem. Právě vyřčené považujte za pokus o dobře míněnou radu, nic z toho Vám nevnucuji, třeba byste se dokázal, ke svému okolí, chovat přívětivěji.