Hlavní navigace

Názor k článku Prima svou rošádou s Primou family a regiony vyrazila všem dech od anonym - Ještě k tomu aby jsi plně chápal, co...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2011 15:02

  bez přezdívky
  Ještě k tomu aby jsi plně chápal, co je tu rušení se vzájemně v jednofrekvenční síti, kde to původně mělo spolupracovat a nikoli se rušit.

  To si nepředstavuj tak, že ti támhle proběhne kostička nebo táhle proběhne kostička. To vypadá tak, že jsi pod signálem z Ještědu z jedné strany a pod signálem z Černé hory z druhé strany, oboje na stejném kanále a výsledkem je naprosto černá obrazovka bez jakéhokoli obrazu a zvuku. Takže Prima Lovem, zde prostě v DVB-T nechodí ač zde mux 3 vysílaný je.

  Co se týče té integrace R1 do Primy. Tak byla tady lokální televize Terra, začala spolupracovat s Novou, jako Genus začal spolupracovat s Primou, pak sestala prostě součastí zpravodajského oddělení Novy. A hotovo.

  Není nejmenší problém aby GENUS a podobné kraviny byly přejmenovány na Liberecké zpravodajské studio Primy atd. dle umístění a integrovány všichni tito do normálního zpravodajského štábu Primy. Není jediný důvod to provozovat dál jako nějaký samostatný kanál a půl kanál a čtvrt kanál a já nevím, co ještě...