Hlavní navigace

Názor k článku Případ Tojecool.cz pokračuje: Web stál 2 mil. Kč, potvrdil kraj od anonym - Nakonec to vypadá, že je web sice notně...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 5. 2012 11:38

  bez přezdívky

  Nakonec to vypadá, že je web sice notně předražený, ale podle mého to není právně napadnutelné. 60.000 za udělání WP webu je hodně, ale taktéž se jen těžko bude prokazovat, že je to přemrštěná cena. Když se do toho započte práce managerů atp., tak to může snadno být reálná cena.
  160k/měsíc za správu je ovšem jiné kafe. Měsíční plat redaktora který bude kontrolovat těch deset článků, co tam za měsíc přibude, a lehce moderovat diskuse může být dejme tomu 20k. Hosting dejme tomu na vlastním serveru v serverovně - 10k. Ale 130 tisíc na management a administrativu se vysvětlí jen těžko.
  Stejně ale problém bude v tom, že je nenapadnutelné, že vybrali tu nejlepší nabídku z těch třech vylosovaných. Takže i když to nedává smysl a i když to je předražené, tak to proběhlo přesně tak, jak požaduje zákon.

  Lupě díky, že se do toho pustila a podařilo se jí to rozkrýt. A hodně sil a odhodlání, pokud se rozhodne to dotahnout až k soudu i přes výše zmíněné věci.