Hlavní navigace

Názor k článku Případ Tojecool.cz pokračuje: Web stál 2 mil. Kč, potvrdil kraj od K.J. - Hlavně je ale potřeba poznamenat, že potom co...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 5. 2012 15:56

    K.J. (neregistrovaný) ---.90.broadband5.iol.cz

    Hlavně je ale potřeba poznamenat, že potom co Janota umřel (při tenise), není už nikdo schopen sestavit funkční rozpočet. Přece není normální, že se na podzim schválí v parlamentu rozpočet a už v únoru musí vrchní finanční (chemik) žádat o zablokování řady miliard ve výdajích, aby nebyl další obrovský schodek rozpočtu.
    To je asi stejné, jako když neustále nějaké IT-začátečníky nechávají programovat software pro pokladny v samoobsluhách. Kolik čase já tam vždy strávím, když pokladní načte něco omylem dvakrát nebo když kupující řekne, že to s touhle cenou nechce. Prostě IT-troubové ještě nezvládli vratky - a to prosím třeba jen u poslední položky a třeba ještě pro částky do 50,- Kč.
    A stejně diletantské je volat po tom, aby neustále se vybírali na vše nové firmy a noví lidé, kteří nic moc neumějí, protože toho ještě tolik nezrealizovali. A díky příkladu se státním rozpočtem to teď snad pochopí už i studenti kybernetiky.