Hlavní navigace

Názor k článku Proč nemám rád (výměnné) reklamní systémy od Miloslav Ponkrác - Ad 1) Souhlasím. Jenom mi řekněte, co mě...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 5. 2001 20:35

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)
  Ad 1) Souhlasím. Jenom mi řekněte, co mě přináší superbaner oproti obyčejnému baneru?

  Ad 2) Viry mi lidi posílají docela často. ActiveX má spoustu bezpečnostních děr. Neproti tomu mě ještě pes nepokousal. Divil byste, co všechno mi za aktivity hlásí firewall. Taky zamykáte dveře u svého bytu, či domu, a není to proto, že byste byl, s prominutím strachy pokálený až za ušima.

  Ad 3) Máte pravdu, situace je širší, vyvíjí se v čase a prostoru. V roce 1990 mluvim o reklame obecne, nikoli jen o banerech. Reklama sama existovala i v minulém století. Ale co se Flashu tyka, jen jsem vyjadril svuj vlastni nazor, nic jineho. Jsem ochoten přiznat, že v názorech na Flash jsem vyjímečný. Tím tento bod již nechci diskutovat.

  Ad 4) Problém je jeden, že vy od vysokorychlostnich linek to vidite jinak. Rychlost pro valnou většinu dialupistů se příliš nezvedla. Někdy mám pocit, že naopak, protože na linkách bývají různé šumy, které reálnou přenosovou rychlost občas snižují. Myslím si, se v tomto bodě jste dost výjimka, a málokdo bude chtít tahat 500 KB balastu, snad s výjimkou pěkných slečen, kde, uznávám, není čistý text jaksi to pravé ořechové.

  Graficky přehledná stránka teoreticky nemusí obsahovat žádný, a nebo jen málo obrázků, a výsledek může být moc moc pěkný z hlediska přehlednosti i grafické úpravy.

  Jen pro zajímavost, já ve svém okolí dost často slyším, na tento web už nepůjdu, dlouho se jim natahuje. A dokonce nejde vždy jen o dialup připojení. Ona rychlost 64 KB linky není taky blesková.

  Velikost webů V KB roste daleko rychleji, než rychlost linek. Nejde o to šetřit každým bajtem, ale držet velikost stránky v souladu s rychlostí linek.