Hlavní navigace

Názor k článku Prodejci řekli, které DVB-T2 televizory jsou hitem u zákazníků. Podívejte se na přehled od anonym - co na to říci.. naprosto chybí jakékoliv argumenty...

 • 28. 6. 2019 1:36

  bez přezdívky

  co na to říci.. naprosto chybí jakékoliv argumenty (vs. metodika) na základě které dané řetězce vyhodnocovaly "nejlepší volba za prachy"..

  což je NAPROSTO TRISTNI a nevede vůbec k ničemu.. tzv. sociální vrstva s podprůměrným platem bude pochopitelně pokaždé hledět na cenu a očekávám, že méně jak 5 % z nich bude vůbec věnovat či mít jakkoukoliv vědomost o technických paramatrech - jiných, než ".. no má to 55 palců. a stojí jen 10 litrů.. no to je přeci super, Máňo.. to berem. "..

  může to polarizovat veřejné mínění, ale tak to zkrátka je, že je zde více jak 50 procent potenciálních kupujících (svobodných jedinců, společných domácnosti, párů atd,.), které se vyznačují kombinací, že mají společný příjem ať již nižší než koeficient 1.5 násobku průměrné hrubé mzdy, jejich IQ úroveň v průměru nedosahuje více jak 110 na jedince (podotýkám, že úroveň IQ 105 pro populaci CR je brána standardně jak průměrná.. dá se dohledat na internetu), v párovém vztahu nejsou jedinci rovnoprávní, typicky jeden rozhoduje o výdajích a hospodaření s penězi, ímpulzivní nákupy ("akce" těsně před nějakým Mistrovstvím světa atd.. ) .. to vše ovlivňuje výsledné "hitovky" prodeje.. a k tomu ještě samozřejmě připočtěte ty "BOZSKE" slevy v desítkách procent na naprosté ležáky a výběhové modely, které se pokaždé objeví "těsně" před nějakou významnou sportovní událostíí.

  .. naprostými tragédy jsou jedinci v této zemi, co si kupují "obří" televizi v nějakém řetězci typu Tesco, Albert apod.. těm fakt není pomoci