Hlavní navigace

Názor k článku Prodejci řekli, které DVB-T2 televizory jsou hitem u zákazníků. Podívejte se na přehled od anonym - vidíte.. a já mám naprosto odlišný problém -...

 • 30. 6. 2019 2:20

  bez přezdívky

  vidíte.. a já mám naprosto odlišný problém - který je v dnešní realitě prakticky "neřešitelny"

  a) chci kvalitní obraz, jenž se vyrovná plazmě
  b) uhlopříčku min 50"
  c) naprosto NECHCI a jsem proti jakémukoliv smart OS v TV.. zkrátka to NECHCI! .. chci "hloupou" TV., která neumí připojení k internetu.. která nemá webcam.. .. která nemá v sobě zabudované nejrůznější kodeky pro přehrávání z USB atd. (protože stejně jim to nefunguje pořádně, viz třeba titulky).. já stojím zkrátka jen o "univerzální" platformu.. která má vedle HDMI i starší VGA či DVI port a její ovládání je stejně PRIMOCARE jako naladění FM rádia v autě.. ..

  ale to se žel v dnešní době již nedá sehnat.. každý výrobce má potenciálního kupujícího za "zhýčkaného bl-bečka", co bez gelu ráno nevyjde z koupelny a nemít po stisknutí remote na obrazovce okamžitě momentální "in" výcuc ze světového dění apod., tak se asi jeho výroba a prodejnost po-ere o desítky procenž. přičemž za tím propadem prodeje stojí právě tací mam-lasové, co nejsou schopni racionálního, dlouhodobé uvažování a in-depth analýzy pros/cons.. no. .ale to jim asi nikdo nemůže mít za "zlé", když na to jejích intelektuální kapacita nestačí..