Hlavní navigace

Názor k článku Prodejci řekli, které DVB-T2 televizory jsou hitem u zákazníků. Podívejte se na přehled od anonym - pokud tedy nejde o peníze, ale hlavně o...

  • 2. 7. 2019 16:23

    bez přezdívky

    pokud tedy nejde o peníze, ale hlavně o rychlost, stabilitu a absenci zpětného "práskačského" kanálu, tak se nabízí kombinace kvalitní TV a levného hloupého STB připojeného přes HDMI-CEC. Vše se bude pohodlně ovládat jedním DO. Po odpojení LAN, vypnutí BT a WiFi nebude TV schopná komunikace. OS televize nebude mít díky HDMI vliv na rychlost, firmware STB by měl být (teoreticky) rychlý. Ale pozor, nové kodeky jako je HEVC vyžadují načtení pár vteřin do bufferu, takže digitální TV už nebude nikdy přepínat tak rychle jako analogová. Vlastně i ta cena bude pořád nižší, než kdyby měl výrobce vyrábět pár speciálně vybavených kusů. Jediná chyba co zůstane je občasná aktualizace OS. To se stačí vyhnout Android TV, takový Samsung u bratra poslední 3 roky aktualizovat nechtěl. A máme problém vyřešený :-)

    Teda ne že bych takové řešení doporučoval, to je fakt jen pro vládní úředníky a lobisty, co používají šifrované telefony a den začínají nákupem několika Pandurů ... :-)

    2. 7. 2019, 16:23 editováno autorem komentáře