Hlavní navigace

Názor k článku Programátorky jsou ohrožený druh, Rails Girls se to v Praze pokusily zvrátit od Míca - Koukněte se pod jakoukoliv diskuzi článku, který v...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 1. 2013 11:02

    Míca (neregistrovaný) ---.bellcom.cz

    Koukněte se pod jakoukoliv diskuzi článku, který v nadpisu či popisu obsahuje: "paní ___ nechce dítě", "jak motivovat dívky pro vstup na techniky", "porody doma: ano – ne" atd. Valná všech diskutujících jsou muži, i když se jich to v podstatě ani netýká. Co jim tak vadí? :) Že by pošramocené ego? Potřeba si něco dokazovat? Čím vás tak ohrožuje vstup více dívek na techniky, když se tu občas objevilo, že by vám víc spolužaček nevadilo? Na druhou stranu vlastně vadilo, protože holky na to obecně nemají? (Spor???)

    A tak tímto prosím, jednodušší generalizátory, aby si našli nějakou puťku na vaření, sex a ostatní rekreační aktivity. Sex a dobré jídlo výrazně zlepšují náladu. Nám ostatním aspoň zbydou skutečné osobnosti a nebudeme se muset složitě probírat hromadou s.... mrdutého hnoje.

    Akci vítám a doufám, že holkám ukáže, že studovat techniku se vyplatí a že na to mají. Stejně tak bych uvítala, kdyby podobná motivační akce s jiným zaměřením proběhla mezi budoucími učiteli (mužského pohlaví!), aby jich bylo na základkách a gymplech více a tím pádem by se třeba i více mladých chlapců a mužů v budoucnu rozhodlo zapojit do téměř výhradně ženských profesí.