Hlavní navigace

Provozovatel O2TV bude využívat stávající název O2 až do roku 2022

Autor: O2
Lukáš Polák

„Z průzkumů máme potvrzené, že O2 je pro zákazníky známou a spolehlivou značkou, která je synonymem pro telekomunikačního experta a inovátora,“ uvedl šéf české O2.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Až do roku 2022 se budou zákazníci operátora O2 Czech Republic (dříve Telefónica Czech Republic) setkávat s jeho stávajícím názvem. Telekomunikační firma oznámila, že prodloužila opci pro toto označení až do roku 2022. Vedení společnosti potvrdilo dlouhodobé záměry a rozhodlo o využití opce na prodloužení doby využívání názvu O2, uvedla Lucie Jungmannová z tiskového oddělení operátora, který je největším poskytovatelem IPTVČeské republice. Kromě toho začala firma letos nabízet i produkt O2TV GO, který umožňuje sledovat vybrané televizní kanály na mobilních zařízeních.

KL19

NEPŘEHLÉDNĚTE: O2TV získala za posledního čtvrt roku přes sedm tisíc nových klientů

Pod názvem O2 zákazníky již dlouhou dobu inspirujeme k tomu, aby objevovali a využívali všechny možnosti, které jim naše technologie a služby nabízí. Z průzkumů máme potvrzené, že O2 je pro zákazníky známou a spolehlivou značkou, která  je synonymem pro telekomunikačního experta a inovátora, který jako jednička na trhu předstihuje konkurenci ve zlepšování svých produktů a služeb. Proto jsme se rozhodli prodloužit používání názvu O2 o další čtyři roky, což potvrzuje dlouhodobé cíle naší společnosti, zdůvodnil tento krok Tomáš Budník, generální ředitel společnosti O2.