Hlavní navigace

Názor k článku Prozatimním ředitelem NIXu je Martin Semrád od Plch - Probůh, pane Zandle, vzpamatujte se a přestaňte se...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 11. 2010 19:23

    Plch (neregistrovaný) ---.145.broadband11.iol.cz
    Probůh, pane Zandle, vzpamatujte se a přestaňte se křečovitě držet senzace o odvolání, s kterou jste přišel ve svém středečním článku. Vaše informace o odvolání se nepotvrdila. Sám připouštíte, že tu byl učiněn jediný právní úkon, a to dohoda o ukončení pracovního poměru mezi panem Maršálkem a NIX.CZ. Důsledkem této dohody je zánik práv a povinností pana Maršálka, které z tohoto pracovního poměru vyplývaly - tedy právo a povinnost vykonávat ředitele NIX.CZ. Takže jeho postavení ředitele NIX.CZ zaniklo jako právní následek uzavřené dohody. Nic víc bych v tom nehledal.

    Být ředitelem nějaké organizace je vztah mezi touto osobou a organizací. Váš názor, že zanikne-li vztah "být ředitelem", je to vždy odvoláním, je absurdní a nesprávný. Pomyslel jste někdy na to, že by mohl zaniknout třeba smrtí ředitele? Takovou zprávu byste také publikoval se senzačním nadpisem "byl odvolán"? Stanovy NIX.CZ do toho nemotejte, ty totiž takový případ neřeší.