Hlavní navigace

Názor k článku První dojmy. Otestovali jsme novou podobu televize Kuki od anonym - Prvotní nadšení z grafiky, vystřídalo rozčarování z ovládání....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 4. 2019 18:21

    bez přezdívky

    Prvotní nadšení z grafiky, vystřídalo rozčarování z ovládání. Ovládání živého vysílaní je v Kuki 2 absolutní tragédie a zatím si stojím. Úvodní obrazovka je na první pohled pěkná, časem se ovšem změní v chaos, o pomalosti načítání náhledů při rychlejším posunu dolů nemluvě. Systém nestíhá takze musíte stále čekat, což je nepříjemné, pokud chcete proklikat kde co dávají.. Přepínání programů je kapitola sama o sobe - nevíte kde jste, neexistuje rychlý přehled TV kanálů, nevíte kde co hraji, nevíte na kterém jste kanálu pokud běží reklama, což je u přepínání problém.
    Chybí nějaké optické oddělení jednotlivých částí v hlavní části. Sekce, které mě nezajímají nejdou vypnout, nebo posunout na konec. Nepamatuje si to nastavení audiostopy. Nastavíte Dolby, přepnete se na jiný kanál nebo se několikrát posunete v záznamu a už máte zase stereo. Je to stále taková nedotažená alfa verze. Naštěstí nechávají verzi 1.