Hlavní navigace

Názor k článku Rádio Dálnice zahájilo vysílání na první frekvenci pro Jihlavu od Timur - No dnes jsem jel z Rakovníka do Kopřivnice...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 4. 2010 19:40

    Timur
    No dnes jsem jel z Rakovníka do Kopřivnice (Severni Morava), podařilo se mi náhodou toto radio naladit, aniž bych věděl kdy bude vysilat) a Teda ni moc. Nato co sliboval, jsem zvědav co dobrého vymislí. U Času se chlubí, že je na severu Moravy best of, což těm průzkumům se nedá věřit(tak jako u všech medii), tak s tím (Moravskym radiem) tak i Hey-em, ktery je na pokraji krachu-snad ho už raději prodal,tak u te jeho tv nevim, jak dopadne. Sliboval, že to spustí zkraje dubna na všech frekvencích, byl jsem zvědav, i proto že jsem byl na zapadě čech a zpět jsem doufal že už to snad půjde, ale dopadlo to tak jak jsem čekal, katastrofa od první chvíle.
    Stačilo mi jak rozjížděl radio čas, kdy doslova vykopal násilím radio Sprint, které vysílalo na původních frekvencích a on ještě to neměl pravomocně rozhodnote a je donutil odejít, pak skoro 2 dny vkuse na těch frekvencich pouštěl pořád dokola od Viktora Sodomky píseň Papopušek Kakadů!!! A to neustále porad dokola! Když nyní slyším tuto píseň tak se mi ježí všechny chlupy na těle-píseň pěkná.. A což začalo vysílat radio Hey na severu Moravy, to celý den hrala jen vážná hudba a až potom teprve začali dávat vstupy o zahájení vysílaní. No prostě reklama jak blázen. Sorry, je to momentální můj názor, ale určitě se mnoho pamětníků přidá. KAždý ví o co jde.