Hlavní navigace

Názor k článku Ředitel Šámal zachránil televizi Z1, majitel ji nezavře od anonym - No, nechci do toho příliš rejpat, ale vzhledem...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 12. 2009 17:48

    bez přezdívky
    No, nechci do toho příliš rejpat, ale vzhledem k té zbytečnosti této stanice je její spořivý opakovací program možná reálnější a o dost adekvátnější situaci, nežli dřívější megalomanský a velkohubý. Tedy, kdysi jsem si to pustil, blila tam hrozivé žvásty Vondráčková, udělalo se mi z ní zle a dlouho jsem to nepustil. Pak jsem tam viděl jeden dokument, jeho kvalita byla šílená. Opět jsem to dlouho nepustil. Pak jsem tam viděl jedno ekonomické zpravodajství, úmyslně jsem si vyhledal na ČT24 obdobné a to na ČT24 bylo kvalitnější. Tím u mne Z1 zcela skončila i s Mrnkou. Nedávno mne kamarád upozornil, že tam viděl dokument o Rolling Stones. Díky opakování jsem ho včera zhlédl i já. A byl pěkný. Zcela náhodou jsem tam viděl i jiný pěkný, zase na jiné téma, někdy minulý týden. Bylo to zcela prvně mimo tento server, kdy se někdo v reálném životě o Z1, sám od sebe zmínil. Takže si to možná opravdu někdo občas naladí.

    Za prvé, prodloužila se doba existence této televize, takže už není začátečník, už vchází v povědomost. Ten známý, co mě upozornil na RS, říkal že tam občas sleduje nějaké debaty. Za druhé rozšířilo se pokrytí DVB-T muxu 3 a tam kde se nerozšířilo se značně zvýšil satelitní příjem, takže značně stoupla dostupnost zmíněné stanice. Za třetí na plný 24 hodinový program to nemělo diváky. Ale na to aby se někdo podíval na tu, či ono smyčku, tedy opakování něčeho, to má. Takže věřím tomu, že se jim za Šámala začalo dařit. Čímž netvrdím, že je to zásluha zrovna Šámala. Ale asi přežijí.