Hlavní navigace

Názor k článku Reforma copyrightu a článek 13: Způsob, jak zničit dnešní podobu internetu od Niemand - Povídají si dvě přítelkyně u kafíčka. Alena: "Můj manžel...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 6. 2018 15:18

  Niemand (neregistrovaný) ---.113.245.218.static.b2b.upcbusiness.cz

  Povídají si dvě přítelkyně u kafíčka.
  Alena: "Můj manžel mi ubližuje. Neustále se snaží se mnou manipulovat a nutí mě dělat věci, které dělat nechci a zásadně s nimi nesouhlasím. Nechce přistoupit na žádnou rozumnou diskusi, pouze se snaží jakýmikoliv prostředky prosadit svůj názor. Asi od něj odejdu."
  Beáta: "Zase vedeš ty infantilní řeči o odchodu? Víš přece, že když od svého manžela odejdeš, okamžitě připadneš svému sousedovi Rudému. Sama nebudeš nikdy, buď budeš patřit manželovi, nebo sousedovi."
  Alena: "Ne, nesouhlasím s tebou, já se dokážu o sebe postarat sama a nemusím patřit ani manželovi ani sousedovi. Nechtěla bych od manžela odejít a snažila jsem se celou dobu s ním všechny problémy otevřeně probrat, ale on na žádné moje argumenty zásadně nechce přistoupit a jen chce vždy prosadit svou, bez ohledu na moji vůli. Takhle se přece nedá žít v partnerství. Nechtěla bych od něj odejít, kdyby se změnil a začal mě více respektovat jako rovnocenného partnera, ale on se takhle změnit nedokáže. Po těch letech soužití jsem se o tom už mnohokrát přesvědčila. Tam kde není respekt a nelze vést smysluplnou diskuzi, tam nelze ani nalézt harmonii, kterou partnerství potřebuje. Odejdu od něj a bude to jen proto, že ke mně nemá žádný respekt a ignoruje všechno, co mu už hodně let říkám."