Hlavní navigace

Názor k článku Reforma copyrightu a článek 13: Způsob, jak zničit dnešní podobu internetu od Chamraď - Inu co čekat od autora článku, chytrolína Daniela...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 3. 7. 2018 10:25

  Chamraď (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Inu co čekat od autora článku, chytrolína Daniela Dočekala, který o sobě tvrdí, že je "konzultant a publicista". Provozuje webové zpravodajství, kde sám většinou pouze přebírá obsah někoho jiného, který "moudře glosuje" a říká tomu autorské dílo.

  Podle některých si myslí, že rozumí všemu. Já s některými musím souhlasit, neboť přesně takto se Dočekal vyjadřuje. Na jeho článcích to je ostatně vidět.

  Já mu ale věřím, když on sám o sobě tvrdí, že "je však přesvědčen o pravém opaku". To, že nerozumí ničemu, ale snaží se o tom přesvědčit své okolí. Tím, že stále ještě "nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat" pouze dokládá, proč obhajuje "pirátské praktiky" na internetu. Těm také chuť získat peníze a hlavně nepracovat neschází.

  Co mi ale vadí nejvíc je vyzývání čtenářů a veřejnosti, aby nadále zahlcovala emailové stránky a sociální sítě europoslanců. Namísto konstruktivního dialogu spamovací kampaň. Skutečně dobrá novinářská práce. Bravo lupo.cz