Hlavní navigace

Názor k článku RIP komentáře? Stahují se nad nimi zlověstná mračna od anonym - Dříve se v komentářích dal najít nějaký zajímavý...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 10. 2015 16:49

  bez přezdívky

  Dříve se v komentářích dal najít nějaký zajímavý názor, rozšíření informací o daném tématu, … a myslím, že to danému médiu mohlo docela pomoct . Dneska se doba trošku změnila a komentáře už podle mě slouží k trošku jinému účelu. Ale pořád dobrý, pořád je mám rád a baví mě… záleží jak je který server umí (technicky) zvládnout.

  Když si tak vezmu české zpravodajské servery, které komentáře mají a to třeba hned ty 2 nejčtenější… vždycky se po článku kouknu do komentářů, někdy dokonce když vidím jen nadpis říkám si to by mě zajímalo co na to místní komentující, takže si to otevřu a jdu JEN na ty komentáře… se kouknout :)
  Protože ty komentáře jsou dnes takové exotické pískoviště. Každý exot se tam může vyřádit do sytosti. A pokud použijete tu masu uživatelů ještě k priorizaci, aby vypíchly ty zajímavé komentáře, dokáže to docela dobře pobavit. Nemyslím si, že by to těm serverům přidávalo na serióznosti, naopak si občas říkám, pro jakou cílovku je tohle sa**a určeno? Protože podle těch komentářů je to dost specifická sada lidiček. Ale pobaví to a na serióznost už se přece dneska nehraje.

  Neberte mi moje komentáře, čím se budu bavit?