Hlavní navigace

Názor k článku Digitální rozhlas ve III. televizním pásmu? ČTÚ se brání. od anonym - Co předvádíte, nemá obdobu. V pásmu je všude...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 11. 2009 11:36

    bez přezdívky
    Co předvádíte, nemá obdobu. V pásmu je všude samé rušení, ktreé tolerujete či přímo schvalujete, vašima rukama projde i takový paskvil, jako je síť rádia Dálnice, která ještě více zaruší již tak přehlcené VKV FM pásmo, WiFi si u nás může instalovat každý diletant, a že to ruší TV či rádio nikoho nezajímá. TPP jste zpackali jak jen to šlo, spouštění muxu 2 rok po muxu 1 a roční souběhy jsou neprostými nesmysly a jediný, komu to značně prospívá, jsou satelitní a kabeloví operátoři. Za co vás platíme?

    A když pak máte konečně udělat něco rozumného, tak to zase nejde. Budete dělat nesmyslné obstrukce. Přitom III. pásmo je pro digitální rozhlas nejvhodnější, vysílá se tak všude v zahraničí. VHF pásmo je ideální i z důvodu momentální volnosti a charakteristiky šíření, na L pásmo, které jako regulátor preferujete, se vám každý rozumný člověk vykašle, protože je vhodné maximálně pro pokrytí velkých měst, ale i tehdy není příjem ideální. Přijímače a technologie pro VHF pásmo jsou také k dispozici, tak proč to pořád oddalovat?

    Vedení ČTÚ by zasloužilo vyhodit za naprostou neschopnost vykonávt svou práci a rozumně uvažovat. Za veškerý nepořádek v éteru totiž nejsou zodpovědny ani televize, ani rádia, ale regulátor, který dokazuje svou neschopnost a neprofesionalitu každým svým rozhodnutím!