Hlavní navigace

Názor k článku Satelitní operátoři shrnuli své výhrady k plánované podobě přechodu na DVB-T2 od xsc2 - DVB-T2 umožňuje mnohem větší SFN než DVB-T. Pokud...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 7. 2018 17:06

    xsc2 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    DVB-T2 umožňuje mnohem větší SFN než DVB-T. Pokud byste to použil pro DVB-T, nepokryjete s tím zdaleka tolik, protože jinak se vám vysílače budou vzájemně rušit. Už dnes nemají některé muxy kompletní pokrytí, navíc jich hodně používá kanály 50-59. To těmi pár kmitočty pro přechodové sítě nenahradíte.
    Navíc plácáte hlouposti ohledně ČRa. Platba je za zkrácení původní smlouvy a nutný souběh - přechod skokem šel udělat asi jen v Berlíně. Pokud jde o nenažrané provozovatele, neznám nenažranější než ty satelitní a kabelové.
    Pokud jde o to, co je a co není zadarmo. Vše se již dávno odbavuje v HD, takže SD verze vzniká downkonverzí z HD výstupu. Fakticky tedy nyní k SD potřebujete vybavení navíc :-) A zadarmo to nemáte - máte to proloženo reklamou, což je váš způsob platby TV. To, že jsou provozovatelé nenažraní a chtěli by k platbě reklamou ještě platbu přímou, je jejich problém.