Hlavní navigace

Názor k článku Satelitní služba Digi TV a programy v HD: Jde to dohromady? od anonym - Je pravda, že v hospodě v podroušeném stavu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 27. 2. 2011 14:07

    bez přezdívky
    Je pravda, že v hospodě v podroušeném stavu to asi nepozná nikdo, ale pokud se na to člověk dívá za střízliva, tak není co řešit a Cigi je naprosto s přehledem obrazově (a i jinak) nejhorší služba co existuje. Taktéž sledovanost nebo počet abonentů si vysíláním té anglické pitominy moc nezvednou, protože ne každý je takový sportovní fanatik, aby toto musel nutně mít.
    Kabelová TV se do toho tahat musí, protože služba Direct je jenom cosi navíc, z čeho vlastník nežije a není na tom závislý. I tak ale v počtu abonentů platících za službu rozhodně není Direct poslední, protože co se týká CS Linku a Skylinku, tak ti jsou na tom hůř. A počet abonentů u Cigi, nahnaný zadarmo rozdávaným zařízením a faktem, že poskytovatel už nikdy neuvidí ani žádnou platbu a ani zařízení zpátky, z toho už je firma UPC dávno vyléčená, protože před 10 roky se spálili stejným způsobem.