Hlavní navigace

Názor k článku Sedm hříchů datových schránek od Michal Altair Valášek - Máte pravdu, že ta funkcionalita tam skutečně je...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 11. 2009 16:30

  Michal Altair Valášek
  Máte pravdu, že ta funkcionalita tam skutečně je a jsem velmi rád, že jsem se mýlil, protože projektu datových schránek přeji úspěch. Pokud mne dokážete usvědčit z omylu i v dalších zmiňovaných případech, budu ještě raději.

  Tento článek jsem vám prostřednictvím našeho společného známého (nemám na vás přímý kontakt) zhruba týden před vydáním zaslal, abyste se k němu mohl jako zástupce provozovatele vyjádřit. Doufal jsem, že některé mnou popisované "hříchy" mají nějaké reálné opodstatnění, které jsem přes snahu se s problematikou seznámit, neviděl nebo nedokázal dohledat. Bohužel se mi nedostalo žádné odpovědi a proto jsem článek publikoval tak, jak je.

  Pokud bych se měl podle vašeho vzoru dopustit nějakého "doporučení", tak bych snad doporučil dát tuto informaci na nějaké zřetelnější místo. Například do sekce "Dokumenty" na webu datových schránek. Tam jsem ji hledal a bohužel nenašel.

  Jestliže byla tato informace schovaná tak, že jsem ji nedokázal najít ani když jsem se po ní proaktivně pídil, bude to patrně poněkud problematické i pro běžné uživatele.