Hlavní navigace

Názor k článku Šéfredaktorka Rádia Wave: Pane Medku, odstupte! od anonym - Tak samozřejmě že satelitní přijímač jsem měl s...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 10. 2008 7:28

  bez přezdívky
  Tak samozřejmě že satelitní přijímač jsem měl s centrálním domácím audiem propojený už za analogu. Takže takové propojení považuji za normální. Ale platí zcela váš první odstavec, normální je DAB a musíme počkat až vypnou ty televize, takže to chápu také jako náhražkové tedy prozatimní řešení.(DVB-T) S tmto zcela se vším 100% souhlasím.

  No problém je, že když se něco potřebuje zlikvidovat v oblasti kultury nazvou to fašisty nebo feťáky to je zavedený scénář používaný od roku 1968-2008.

  Problém je, že buď to měli připravené dopředu a s likvidací Wave se počítalo už dávno. Nebo zjistili, že vyhnání z FM nepomohlo a že to dál lidí poslouchají, jak říkate netem, DVB-/T,S,C a tak přitvrdili a jdou po programu. Tedy zničit krtka. Ořezat atd.

  Problém je, že to stejně nic nepřinese. Tedy obvinění, že za tím jsou soukromé subjekty mi přijde přitažené za vlasy. Protože vím jak bych reagoval já. Zamezením poslechu existance rádiové stanice na FM přešel bych na poslech netem. Zamezením vysílání přešel bych na poslech jakékoli zahraniční stejného obsahu.

  Ale nikdy bych se nesnížil na 1s k poslechu nějaké stanice jimi propagované. Na sračky nemám čas, náladu a jsem na světě jen 1x. Takže pokud by se takto zachovalo 90% posluchačů jsou jim nějaké ekonomické a podobné kalkulace u privátních stanic k hovnu.

  Ostatně ta nejvíce podobná naopak ze solidarity Wave podporuje i když jsou konkurencí. Ještě jednou vzdávám tímto hold a poděkování Radiu 1 a společnosti Investmes Radio.

  Takže opravdu v tomto případě půjde asi spíše o politickou záležitost a o mocenské boje uvnitř ČRo.