Hlavní navigace

Názor k článku Šéfredaktorka Rádia Wave: Pane Medku, odstupte! od anonym - No to jste si asi špatně přečetl. On...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 10. 2008 9:04

  bez přezdívky
  No to jste si asi špatně přečetl. On to nechválí. Tedy kritizuje. Tedy nepíše, že to byly dobré časy. On si myslí, že to byly špatné časy. To si já myslím také a myslíte si to i Vy. Čili v tomto se všichni zcela bez problémů shodneme.

  Ale je vidět, jak má každý jiné kořeny, podhoubí z kterého vyrostl, jiné návyky, jiný vkus atd. Já to totiž vnímám zcela opačně. Za prvé si myslím, že komunismus i fašismus byly dva totalitní zlé systémy a jejich porovnávání považuji za přirozené. Žádný horší ismus zatím vymyšlen nebyl.

  Také je zajímavý náhled na ČT24 a ČT2 apod. Jejich presentaci, těchto dokumentů považuji za velice přínosnou. Maslím, že ty záběry odpuzují, což zde dokazuje, tím, že se mu nelíbí a ukazují, jak ta doba byla zlá a ošklivá a přijde mi to zcela OK.

  Naopak vadí mi neustálá propagace komunismu z Blaníku, Impulsu, Času apod. kde zpívají sračky z té doby a předstírají jak bylo veselo a krásně i když to vůbec nebyla pravda.

  To samé platí pro takové ty umělé nepřirozené serialy jako 30 případů majora Zemana, Nemocnice na kraji města a jiné podvodné věci. To jest zastírání tváře komunismu oblbování lidí a jejich zakrytá propaganda.
  Dokumenty na ČT naopak, ty lze jen chválit protože ukazují jak hnusné to bylo.

  Takže v tomto náhledu se po té třeba já a Štěpán zásadně lišíme i když v tom, že je komunismus negací se shodneme.