Hlavní navigace

Názor k článku Seznam dál přetahuje z velkých redakcí. Další jméno je Jindřich Šídlo od Filip Jirsák - To, že ty vaše „elity“ nemají logicky konzistentní...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 8. 2016 8:14

    Filip Jirsák

    To, že ty vaše „elity“ nemají logicky konzistentní názor na běh světa, je pouze váš názor. Že vy máte logicky konzistentní názor na běh světa je také jen váš názor – já málokdy vidím něco tak nelogického, jako vaše příspěvky. To, že vaše „elity“ přizpůsobují svůj názor tak, aby někoho ovlivnily, je zase jen váš názor. Že jsem zvyklý přebírat cizí názory je zase jen váš názor – a já jsem zvyklý své názory podporovat argumenty, což nejde moc dohromady s tím, že by ch je přebíral. Zato vaše tvrzení vypadají jen jako papouškování cizích názorů, a když se vás někdo zeptá na argument, nikdy žádný nepředložíte, jenom papouškujete další názor. To, že novináři chtějí, abych přejímal správné názory, a vidí v tom roli médií, je zase jen váš názor. Ptal jste se na to nějakého novináře? Nebo z čeho tak usuzujete?

    Váš model si poopravte především v tom, že ne všechno, co papouškujete, je zjevená pravda – takže stojí za to to nejprve podrobit kritickému uvažování. Všechno, co jste výše napsal, jsou jen vaše ničím nepodložené názory, ale vy jste to prezentoval jako fakt. Takže zkuste svůj model nejprve poopravit tím způsobe, že vezmete v úvahu, že váš názor nemusí být správný.