Hlavní navigace

Názor k článku Seznam dál přetahuje z velkých redakcí. Další jméno je Jindřich Šídlo od Ivan Nový - Ten kdo chce ovládat, a to "elity" chtějí,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 8. 2016 10:11

  Ivan Nový (neregistrovaný) 85.135.69.---

  Ten kdo chce ovládat, a to "elity" chtějí, novináři obvzlášť, ti konzistnentní názor mít nemohou, protože ho musí podřizovat tomu ovládání, i když lžou, tak ta lež zpětně ovlivňuje jejich pohled na věc, protože aby lhali věrohodně, musí alespoň na chvíli té lži věřit a část té lži na nich ulpí, aniž by si to sami uvědomovali.

  No nevím, co byste chtěl jiného, když vám objasním na základě mého modelu, chování systému a závislosti dějů, které v něm probíhají, a to vám nestačí.

  Viz první odstavec. Aby platil, bylo by třeba dokázat, že "elity" chtějí ovládat. Je to třeba dokazovat? Nevidíte to snad sám, už jen z jejich nářků, jak je vše špatně, a co by se mělo dělat jinak?

  Nebo proč se snad evropské elity snaží vše zregulovat. A tady si vypomohu cizím názorem, který tvrdí, že je to proto, aby svět zjednodušili tak, aby se dal jimi ovládat. Z matematického hlediska jde o linearizaci nelineárního systému, která vždy platí jen za omezených podmínek a regulace nás má v těchto mezích udržet.