Hlavní navigace

Názor k článku Silné ověřování zákazníka: jak se dotkne e-shopů a nakupujících? od anonym - nevím, jak jste to myslel, ale N6310 je...

  • 28. 8. 2019 1:59

    bez přezdívky

    nevím, jak jste to myslel, ale N6310 je široce oblíbený model mezi celou řadou lidí, co se týče dané éry.. taky jsem ho měl..

    ten "problém pudla", jak ho označujete, spočívá v tom, že v běžné populaci naleznete procentuálně různě skupiny obyvatel, co se týče např. jejich IQ.. a to bez ohledu na to, zdali budete zkoumat např. německou, italskou či českou populaci. Přesné rozvrstvení, co se týče procent (až na tu nejvyšší kategorii) neznám, ale dá se do určitě dohledat.. takže máte určitě největší skupinu obyvatel s nějakém "průměrným či podprůměrným IQ" (někde okolo 95-105).. těch bude určitě velmi blízko 50 procent.. pak budete mít skupinu tzv. "průměrně inteligentních" a navzdory běžně očekávaným závěrům, to fakt nejsou jedinci, kteří mají IQ třeba 120. .. "průměrné IQ" je hodnota okolo 110 bodů.. a tak bych mohl pokračovat.. nadprůměrně inteligentní mají hodnotu okolo 120 bodů .. a lidé s IQ n ad 140 bodů (jichž je v běžné populaci údajně okolo 2 procent), jsou označování jako "leaders a intelektuální představitelé společnosti"..