Hlavní navigace

Názor k článku Silverlight 3, Internet Explorer 8 a další novinky Microsoftu od anonym - Pokud by Vás něco z níže uvedeného zajímalo...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 4. 2009 15:39

  bez přezdívky
  Pokud by Vás něco z níže uvedeného zajímalo naživo, přijďte ve středu 30.4. na www.openmeeting.biz.

  1. Podpora pro Higher Quality Video & Audio. Při použití nativních kodeků H.264/Advanced Audio Coding (AAC) Audio, live a on-demand IIS7 Smooth Streaming, full HD (720p+) playback, a rozšiřitelný decoder pipeline, Silverlight 3 umožňuje vysoce kvalitní, full-screen, a nepřerušovaný obsah dodávaný do koncových stanic

  2. Bohatší prezentační možnosti. Silverlight 3 obsahuje novou 3D grafiku, animační možnosti, hardwarovou akceleraci efektů a novinky v oblasti zpracování textů. Díky těmto vylepšením se dají realizovat daleko chytlavější webové prezentace.

  3. Vylepšená produktivita při tvorbě aplikací. Mezi novinky v této kategorii patří – 60 nových ovládacích prvků, deep linking, podpora SEO, vylepšená podpora práce s daty, zvýšená výkonnost aplikace.

  4. Podpora běhu mimo prohlížeč. Nová verze Silverlight může běžet také mimo prohlížeč, samozřejmě v sandboxu. Aplikace lze tedy přímo uložit lokálně a spouštět je jako každou jinou lokální desktop aplikaci.

  Více info: http://beneta.blog.lupa.cz/2009/04/21/openmeeting-304-na-tema-silverlight-a-flashflex/