Hlavní navigace

Názor k článku Simona Kijonková (Zásilkovna): Na doručování zásilek jsme chtěli nasadit i drony od Tomas - Škoda, že za ty roky, neudělali aspoň jednoduchou...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 6. 2018 23:30

    Tomas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Škoda, že za ty roky, neudělali aspoň jednoduchou primitivní možnost v administraci, něco jako adresář, aby člověk nemusel stejné zákazníky zadávat pořád dokola ručně. Nebo když ne adresář (má ho i ČP nebo Uloženka...) tak aspoň na detailu zásilky jednoduchou možnost "poslat další zásilku se stejnými údaji" nebo tak něco.

    Dál co mi vysloveně pije krev u nás ve městě, že jako pobočky jsou v 9 z 10 případů firmy/provozovny, kde se nedá normálně zaparkovat většinou ani na tu chvíli, než tam člověk zaběhne s těmi zásilkami. A cenová politika tento rok se dostává už taky dost na hranu na to, že má jít o osobní odběry (a tím pádem hromadnou logistiku a ne jednotlivý rozvoz zásilek adresátům).

    Naopak se musí ocenit možnost zasílání (odběrů) na Slovensko i do zahraničí, kde je to snad kromě úplně malých zásilek vždy podstatně výhodnější než pošta (o dobírkách ani nemluvě).