Hlavní navigace

Názor k článku SizeID řeší problémy prvního světa: jak nakoupit padnoucí oblečení na webu od Miloslav Ponkrác - Já si kytaru vybíral tak, že jsem šel...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 4. 2015 13:31

  Miloslav Ponkrác

  Já si kytaru vybíral tak, že jsem šel do hudebního krámu s asi stovkou kytar. Na každou jsem se podíval, poklepal, na asi 10 nejlepších jsem si zkusil zahrát. Ve výsledku jsem si vybral dvě, které bych si byl ochoten koupit, ale jedna byla výrazně lepší než druhá. Tu jsem nakonec koupil, nebyla ani nejlevnější, ani zdaleka nejdražší.

  Prodavače jsem zaujal, protože přede mnou tam byl jiný kytarista, dělal to samé co já a skončil prý u stejné dvojice kytar a dokonce si chtěl koupit nakonec přesně ten samý kus co já. Jen ho odradila značka, protože to byla nějaká noname.

  Já tu kytaru koupil a hraji na ní už několikátým rokem. Hraje mnohem lépe, než běžné, cenově byla spíše pod průměrem.

  Přes internet bych žádný hudební nástroj rozhodně nekoupil. Pár lidem už jsem nástroj vybíral, a vždy byl výsledkem silně nadprůměrně, vynikajícně hrající nástroj, který cenově stál jako průměr, ale výsledkem je vysoce nad ním, což slyší i běžní lidé.

  Také jsem měl tu čest od pár lidí, co si koupili nástroj na dálku či něco, co „jim stačí“. Většinou to byly strašné šmejdy. Holt když někdo je tetřev hlušec …

  Nedávno tu také někdo tvrdil, že 128 kbps mp3 je dokonalá kvalita nerozeznatelná od originálu. Holt pokud má někdo podobnou poruchu sluchu už od narození, pak nechť si nástroj klidně koupí přes internet. Opravdu mu to stačí.