Hlavní navigace

Názor k článku Skylink oficiálně spouští Live TV. Zkušební verzi dal ke stažení už koncem srpna od xvideo - 19. kanálů má pouze ten uživatel, který si...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 9. 2016 21:30

    xvideo

    19. kanálů má pouze ten uživatel, který si platí nabídku Komplet, nebo Multi HD či Kombi. U tohoto operátora (stejně jako u UPC) je třeba dávat moc velkého bacha na to, co se píše malým písmem :-) Jestliže máte balíček Digital což je podle ceníku tohoto poskytovatele 0Kč/měsíc (že se zde 0Kč vlastně v reálu rovná 70Kč na to už jsme si zvykli) tak je v nabídce skutečně jen 11 programů.
    Z toho je ovšem STV1 STV2 a JOJPlus s hvězdičkou tzn. dostupné jen pro karty používané na území Sloveské republiky. Tudíž reálně je z 11 vlastně jen 8. Díky ale za takového darovaného koně (spíš herku) bych opravdu nedal ani tu jejich slavnou korunu. A to vás naštěstí ještě upozorní že máte tuto úžasnou nabídku až do 31.12.2016 ZDARMA ... čtu tedy mezi řádky a je mi naproto jasné že zákazník od 1.1.2017 bude opět platit ... kolik? to je ovšem zatím tajné, tuto informaci jsem nikde nenašel, asi to bude úžasné překvapení :-) No nekupte to když je to tak levný.