Hlavní navigace

Služba freeSAT by UPC Direct nabízí MTV Hits z nové frekvence

Od druhé poloviny minulého týdne začala satelitní služba freeSAT by UPC Direct, jejímž provozovatelem je lucemburská společnost UPC DTH, nabízet hudební kanál MTV Hits z nové frekvence. Stanice je nyní zákazníkům poskytována s transpondéru (kmitočtu) společnosti MTV Networks. Je pravděpodobné, že podobný krok proběhne v budoucnu i u dalších stanic MTV.

ČTĚTE TAKÉ: freeSAT od UPC začal testovat kódování Irdeto – jako Skylink a CS Link

TVCON 2018 Tip v článku R2B2

Zákazníci, kteří mají přijímač dodávaný společností UPC DTH, žádnou změnu nezaznamenali – proběhla automaticky. U klientů, jenž se spoléhají na vlastní komponenty a od operátora mají pouze kartu, musejí, pokud tak ještě neučinili, učinit nové naladění manuálně. UPC tímto krokem uvolnila vlastní kapacitu, kterou nyní může využít pro případné rozšíření nabídky. Stanice MTV Hits, která vysílá ve freeSATu z nových parametrů, se orientuje na současnou populární hudbu s mírným přesahem do posledních několika let.

Parametry příjmu: Thor 6 (1 stupeň západně), 12226/V, SR 27500, FEC 5/6, norma DVB-S, kódování Conax, CryptoWorks, Irdeto a Nagravision

Našli jste v článku chybu?