Hlavní navigace

Názor k článku Šmírovat nás může už i baterie v mobilním zařízení či laptopu od Klik je cvik - U W10 mám za to že racionální podezření...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 8. 2016 18:46

    Klik je cvik (neregistrovaný) 84.19.95.---

    U W10 mám za to že racionální podezření z tzv. masového šmírování není na místě. Jedná se vlastně pouze a jen o informace v rovině spekulací a doměnek. Jediné vyvstálé pochybnosti které zapřičiňují informační šum na dané téma jsou Všeobecné podmínky Microsoftu.
    Andoid nepoužívám mám Nokii 9300i ;) U Androidu jde vlastně sdílení třetích stran na základě Všeoecných podmínek. Když byl Android u svého počátku tak měl ve svém základu povinných 9 aplikací a po dvou letech jich měl již v základu povinných 20,kolik jich má dnes v základu povinných bez možnosti smazání opravdu nevím, ale vím že tebou nastíněna situace je všeobecně známá a pro uživatele nepříjemná ve vztahu k skutečnosti že je to právě uživatel který platí plnou pořizovací cenu přístroje který je nadmíru zatěžován a v neposlední řadě opotřebováván hlavně díky sdílení třetích stran. Je víc než vhodné aby uživatel přistupoval k instalaci aplikací obezřetně a v neposlední řadě aplkace které dlouhodobě nepoužívá odjinstalovával.