Hlavní navigace

Názor k článku Šmírovat nás může už i baterie v mobilním zařízení či laptopu od krakonoš - To, že ve W10 něco zakážu, rozhodně neznamená,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 8. 2016 20:09

    krakonoš (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    To, že ve W10 něco zakážu, rozhodně neznamená, že to přestane fungovat. Notoricky známé jsou problémy s ovladači. Pokud nějaký HW ve W10 nejede a rozchodíte ho s jiným ovladačem, stačí další aktualizace a bác! místo fungujícího ,,nesprávného" je zpět ten nefungující ,,správný". Naskýtá se otázka, proč tomu tak je. Že by proto, že v tom ,,nesprávném" není žádný backdoor? A počkejte na W 11! To bude vypadat tak, že jednoho ošklivého dne se probudíte, zapnete počítač a na obrazovce se objeví:
    Vážený uživateli, vzhledem k neustálým potížím s W 10 jsme vám bezplatně upgradovali počítač na W 11. Pokud chcete počítač používat na něco jiného, než čtení této stránky, vytvořte si Microsoftu uživatelský účet a do 10 dnů zaplaťte za každý měsíc 50 Kč, nebo za čtvrtrok 120 Kč, či za rok 450 Kč. Pokud chcete používat nějaký SW třetích stran, musí být tento Microsoftem schválen a platby musíte navýšit o 15%. Zároveň jsme upravili BIOS vašeho stroje tak, že W 11 nemůžete nahradit jiným O. S.