Hlavní navigace

Názor k článku Softwarová paranoia - americký software zakázán v Německu od Václav Hůla - Zdravim! Jsem úplně obyčejný uživatel. Je mi jedno, kdo...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 3. 2001 15:13

  Václav Hůla (neregistrovaný)
  Zdravim!
  Jsem úplně obyčejný uživatel. Je mi jedno, kdo SW udělal, jde o to jak mě a mým lidem ve firmě slouží. Proto volím MS. Pokud někdo hlasuje pro to, že by si vzal SW "zdarma", jak zabrání tomu, že tam nebudou vrátka, ale že tam nebudou vrata?
  Do open-source programu se zadni vratka delaji spatne. Nebo lepereceno stejne snadno jako do closed-source, ale je radove jednodussi vratka najit (a zavrit). Kdokoliv si muze zdrojaky prohlednout. Ano, vy si je asi prohlizet nebudete, ale spousta jinych lidi ano. Asi si tezko dokazete predstavit, jak uzasny pocit je publikovat bezpecnostni diru na nejakem znamejsim mailinglistu o bezpecnosti ;-)) clovek si udela docela jmeno;-)).

  7. Pokud se bojím, že mi někdo uvidí do karet mám asi co skrývat
  Ano, treba obchodni, nebo statni tajemstvi. Nektere veci se skryvat musi.

  10.Pokud se bojím svého nástroje (SW, lidí atd.)neměl bych raději nic dělat. Protože se možná spoléhám na slabost druhé strany víc než na svojí sílu (chytrost atd.)
  Hm, co jste timhle chtel rict? pokud se bojim pouzit fen na vlasy, protoze obcas probiji, nemel bych ho pouzivat? A pro si raci nekoupim fen, ktery neprobiji?

  btw. sem nepochopil, proc jste tento prispevek psal :-)