Hlavní navigace

Názor k článku Stane se Facebook platformou Internetu nebo naším nepřítelem? od hugo - Hezký. Ale realita může bejt jiná. Na ksichtovník...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 9. 2011 23:37

    hugo (neregistrovaný) 77.48.42.---

    Hezký. Ale realita může bejt jiná. Na ksichtovník zvysoka kašlu. Jenže už dnes mi tím utíkají kšefty (jsem živnostník). A čím víc vypatlanců hledá to co potřebujou ne na webu, ale přednostně na ksichtovníku, tím hůř pro ten zbytek lidí, kterým ještě neruplo v bedně a ksichtovník ignorujou. Zatím to jde, ale umím si bohužel představit takový nárůst zblbění lidstva, že bude nezbytné facetentononc používat, abych mohl normálně fungovat.
    To máte s googlem to samý. Vytvořili nejlepší vyhledávač. Můžu je ignorovat jak chci, ale pokud to udělám, prostě se odstavím od služby tak kvalitní, že ji jiný vyhledávače rozumně nenahradí, tj vyhledávač googlu je podle mě kliller aplikací pro vyhledávače. A od tý doby co si jsou v googlu svým víceméně monopolem jistí, se chovají čím dál drzeji, přibývá skrytého i otevřeného šmírování, roste objem reklamy, ... Tak daleko naštěstí ksichtovník není, doufám že nebude, ale kdo ví.