Hlavní navigace

Názor k článku Stanislav Konečný: Computer Press čeká rychlý prodej od Miloš - Nevím, jak pan Konečný řídil formu, ale Vaše...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2008 19:19

    Miloš (neregistrovaný)
    Nevím, jak pan Konečný řídil formu, ale Vaše představa o šéfovi, který se snaží přetvořit podřízené k obrazu svému, se mi vůbec nelíbí. Mnohem více souhlasím s Konečného tvrzením v rozhovoru, že firma stojí na kompetencích a odpovědnosti každého pracovníka. A na na jeho dostatečné pravomoci, dodávám. Stejně tak souhlasím s jeho názory na oborovou inzerci a vkládaných DVD. Je možné, že jste byli hlavním inzertním partnerem Microsofu - ale značná část lidí přestala tyto časopisy kupovat právě proto, že je začala chápat jako časopisy nikoliv odborné, ale reklamní. A já mezi nimi. ( U mezioborové inzerce by takové nebezpečí nehrozilo).Stejně tak nebudu platit dvojnásobnou cenu za přiložené DVD, které ani nepotřebuji, ani nechci.
    V oblasti knih byly často vydávány publikace, vázané na konkrétní verzi rychle se rozvíjejícího módního produktu - které už za rok zastarají a ani pes o nich neštěkne - zatímco knihy s trvalou hodnotou musel zájemce hledat jinde.