Hlavní navigace

Názor k článku Stanislav Konečný: Computer Press čeká rychlý prodej od noname - Já pana Konečného neznám, nejsem ani excp ani...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2008 21:02

    noname (neregistrovaný)
    Já pana Konečného neznám, nejsem ani excp ani insider ale smekám. Mám rád sloh, rofesionálně se živím marketingem, a takhle skvěle dělat z nevýhod výhody, to se prostě jen tak nevidí. A je to za poslední 2 roky druhý takto kvalitně napsaný rozhovor a ten první byl ten co pan Konečný dělal právě před tím rokem a půl. Prostě tenhle člověk (se) umí prodat a z toho pohledu to musí být naprosto úžasný markeťák. Jako šéf firmy bych mu tedy asi nesvěřil obchod a už vůbec ne vedení firmy jako celku, protože to se nedá okecat, to je o schopnostech, znalostech a kontaktech, ale jako marketingového člověka bych jej bral hned.

    Jinak z pohledu člověka, který čte online média, tak cpress za poslední tak asi 2 roky naprosto stagnuje. Nějak si neuvedomuji žádnou invenci nebo třeba jen pitomý redesign. Předtím byli absolutně na špici co se týče user experience (alespoň z mého pohledu), ale myslím že svět okolo se od té doby hodně mění a některá jiná média už je dohnala či předehnala a na sobě pozoruji jistý odklon právě od cpress webů. Přitom chybí vyloženě drobnosti.