Hlavní navigace

Názor k článku Stanislav Konečný: Computer Press čeká rychlý prodej od Accuphose - Já nevím no, jestli tady někomu něco říká...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2008 0:48

  Accuphose (neregistrovaný)
  Já nevím no, jestli tady někomu něco říká tohle slovíčko(titulek v názoru). Je to běžné, aby se ex(šéf) firmy vyjadřoval ke konkrétnímu dění ve firmě a snažil se obhájit svou práci? Před kým proboha? že by ryze český neduh...
  Někde je povoleno o čem se smí mluvit a o čem ne, ale je to známka profesionality nevyjadřovat se a tím spíše negativně k zaměstnavateli. Ale chápu, že někteří lidé se chtějí zviditelnit a články se musí psát. Tedy nic proti lupě.
  Co se týká časopisů, fakt je ten, že na to taky nemám čas číst, ale co se týká například recenzí SW obecně, tak je to těžký průměr, což souvisí do jisté míry s tím, že na to autoři mají velice omezený čas, to chápu. Co se týká reklamy ke článku, tak je jasné, že Symantec, Microsoft nebo Eset dá reklamu do PC časopisu a ne do Žena je život. Tyhle firmy mají daný sumy na reklamu a ty někam nacpou, proč ne do časopisu. Podezření na PR snahy o manipulaci obsahu, tu bude vždycky. Ale nemyslím si, že ta snaha bude nějaká konkrétní. Spíš se to hodnocení udělá tak, aby všichni dostali podobnou konečnou známku, protože konec konců, to je to co si čtenář pamatuje, stejně tak jako jestli je někde mlíko o korunu levnější a kvalita ho ani tak nezajímá.
  Nakonec čistě osobní názor. Poznat lidi ve firmě trvá určitě nějakou dobu a taky spíše souhlasím s tím, že hromadná obměna je krajní řešení. A teď myslím hlavně změny v redakční části. Ale nevím nic konkrétního, jak to bylo tady, to spíš je myšleno obecně.