Hlavní navigace

Názor k článku Stav autorskoprávní ochrany: všeobecná spokojenost od Ondřej Bouda - Naopak, má to v hlavě víc v pořádku...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 1. 2012 7:34

    Ondřej Bouda (neregistrovaný) ---.adslcust.sbone.cz

    Naopak, má to v hlavě víc v pořádku než většina ostatních, kteří si myslí, že mají právo s*át druhým na hlavu (sorry ale to se nedá říct jinak).
    Je to o obyčejné slušnosti: Když někdo nechce, abych mu házel reklamu do schránky, tak to budu respektovat. Když nechce, abych zničil obrázek, který nakreslil, tak to taky budu respektovat. A když nechce, abych si obrázek, který nakreslil, okopíroval, tak to taky budu respektovat. Mě to přijde normální.

    To akorát rozmazlení frackové si myslí, že jejich touha zdarma shlédnout poslední výstřelky z Hollywoodu je opravňuje k redefinici zábavy na "informaci". Jenže ona ta důležitá informace, jejímuž šíření by se neměly klást překážky, nemá se zábavní produkcí filmových a hudebních studií nic společného. Zábava je byznys a nabízí-li někdo zábavu za peníze, které nemám (nebo nechci dát), je to jeho právo a moje právo je zase jeho produkt ignorovat. Tečka.