Hlavní navigace

Názor k článku Stavíme elektronický obchod (I.) od Kučera Michal - Musím Vám oponovat!!! Nechtěl jsem ale musím napsat. Zcela souhlasím...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 24. 10. 2003 17:43

  Kučera Michal (neregistrovaný)
  Musím Vám oponovat!!!

  Nechtěl jsem ale musím napsat.

  Zcela souhlasím jen s první částí Vašeho článku, ale od části kdy říkáte aby se administrace svěřila studentům a stejně tak webdesign - to už mě rozčílilo. Proč?

  Nevím jak vy ale jsem živ z toho že někomu tvořím stránky, udržuju databáze a podobně. Mám živnostenský list, platím daně. Studenti daně neplatí a proto si mohou dovolit být s cenami velmi nízko (no jak kdy, někdy bych to ...). Teď si představte a řekněte mi jak se má uživit poctiví živnostník který platí daně když všechno odbudou studenti kteří nezaplatí ani korunu - výsledek - ano pár lidí ušetří nějakou korunu za cenu -

  několik lidí přijde o práci - jde na sociálku, podporu
  nezaplatí se ani koruna na daních

  tyto dva elementy vedou jen k zatěžování státního rozpočtu a ke zvyšovaní daní - je to trochu přitažené za vlasy ale zkuste si to jen tak namátkou spočítat.

  Podle mne se jedná o daňové úniky atd. atd. - myslím že i lidi kteří se takto snaží radit by měli být trestně stíháni protože rozvrací ekonomiku našeho státu.

  Nehledě na to že student Vám něco vytvoří - vezme peníze, pak se najde chyba - a student? je v ...

  S pozdravem Michal Kučera