Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Studie spojuje používání Facebooku se špatnou náladou a depresemi od branob - Jednoducho klasicke zamenenie korelacie s kauzalitou.

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 4. 8. 2014 12:29

  Martin P.

  Další studie.... ...jak padlo v dokumentu Dělníci bulváru vše co má v názvu FaceBook je sledovanější.

  Nevím jakou souvislost má s depresemi to že restaurace umísťuje denní nabídky na FB. Že hudební klub umísťuje program na FB.

  Proč mám pocit, že když budu chtít tak si udělám studii že FB používá zase víc křesťanů , lopat, zrzků\zrzek, psů koček atd....

  Rozhodně mě ulpěla z nedávné minulosti jiná studie. Na téma lidé a konspirační teorie.
  Ta nebyla postavena na časté uváděné teorii obětního beránka \hledání viníka. To je takoví ten prehistorický strach že před dávnými lety za to mohli bohové, ďábel, buch, drah, skřítci . Dnes máme mimozenšťany korporace , vlády...

  Takhle teorie se objevila nedávno s aférkou u Xiaomi smartphonu. Jednoduchý vzorec je ten, že část lidí kteří jsou zastánci konspiračních technologií mají komplex méně-cennosti. A tím že sami sebe považují za oběť, se dělají důležití. Oni jsou tak "důležití" že se je někdo snaží ovládat, špehovat atd... ... protože vnitřně odmítají, že oni jsou významové na tomto světě "exkrement" a nejlepší vět kterou by udělali je aspirovat na Darvinovu cenu.