Hlavní navigace

Názor k článku Studio Volby 2013 s Moravcem a Augustovou, zapojí se i Železný a Pisařovicová od anonym - Co by měli socani dělat špatně ? Kolik...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 10. 2013 10:19

    bez přezdívky

    Co by měli socani dělat špatně ? Kolik si jako mysleli, že dostanou ? Já pro ně typoval tak 17%. Když dostali 20%, tak to dostali ještě hodně, za to, co tady všechno rozkradli.

    Takže to, že ODS jako ještě větší zloději dostali jen 7% je naprosto v pořádku. To, že ČSSD jako téměř stejní zloději dostali 20% je ještě pro ně moc.

    Ovšem, co nechápu, že 1/4 voličů dala přednost fašistům. Tedy ať už je to fašistická sekta Úsvit nebo ultra fašistická firma agenta StB Bureše. To je zarážející. Tak parlament je zbaven agenta StB Radka Johna a jeho VV a vzápětí obratem ho nahradí další agent StB Babiš-Bureš . Tak to je tedy bomba. Jak je možné že tolik let po revoluci zde má StB ještě takovou moc ? 1/4 voličů jsou prostě totální dementi, jiný názor na to nemám. Chápu sice, že veřejnost je znechucena korupcí ODS a ČSSD, ale vybrat si místo nich dvě fašístické organizace, to je docela dost silné kafe.