Hlavní navigace

Názor k článku Rozdílná tarifikační perioda má na cenu volání zásadní vliv od Michal Stružský - A aby té anonymity bylo ještě méně, přihlásim...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 1. 2009 22:35

  Michal Stružský
  A aby té anonymity bylo ještě méně, přihlásim se sem pod svým jménem (až ti to začně být podezřelé, jsem Martinův bratránek). Ale jinak jsem to já - Fantomas. :-)

  Rád bych zdůraznil, že jsem očekával diskuzi NA ÚROVNI a to co tu ty (ne - nebudu ti vykat, fakt ne hele :-D) předvádíš, fakt úroveň nemá. :-(

  Namísto toho, abys uznal, že má někdo pravdu, tak tu obhajuješ autora, který také o grafech nic neví. :-) Jenomže zatímco u tebe to není tak zásadní problém, u autora tak známého serveru (jakým Lupa.cz) bezesporu je, to problém je a to nemalý. Navíc své obhajoby neumíš podložit a to je na tom asi to nejhorší. Argumenty, které nejsou podloženy, nejsou argumenty.

  Proto doufám, že si i pan Ivo Fišer přečtě článek o grafech a přinaučí se tvorbě od Jona Peltiera. Věřím, že příště to bude lepší. 8-) Hail the Chartmaster, with honour and fame! (http://lyricwiki.org/Alestorm:The_Huntmaster)