Hlavní navigace

Názor k článku Tarify FREE: Telefónica se utrhla, zbytek oligopolu bude muset reagovat od JKL - Při penetracemi aktivními SIM někde okolo 150% na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 12. 4. 2013 11:02

  JKL (neregistrovaný) 82.142.97.---

  Při penetracemi aktivními SIM někde okolo 150% na veškerou populaci včetně lidí, kteří mají dvě hodiny do smrti a novorozeňat starých 5 minut, se nějakých "nových zákaznících" nedá bavit a operátoři si snižováním cen maximálně zlikvidují zisky...

  O2 to udělalo jenom, aby se vyhnulo regulaci v důsledku až příliš silného politického tlaku. Ostatní dva jenom nečekali, že to přijde právě teď, ale tipovali, že v O2 se opět budou bezmyšlenkovitě soudit a ne něco řešit.

  Ale nejspíš lidem v O2 došlo, že situace už je dále neudržitelná, tak dali tarifům nějaké přijatelné ceny a tím se vyhnou nuceným regulacím a ještě třeba přetáhnou pár zákazníků. Ale rozhodně jim to žádné extra peníze nevydělá.

  Za pár dnů sníží ceny i TM a VF a v důsledku bude každý zase u svého operátora, jenom mu bude platit méně nebo více volat za stejné prachy, což pro operátora žádný přínos není.