Hlavní navigace

Názor k článku TechniSat DigiPal DAB+: špičkový přijímač v unikátní kombinaci DVB-T2/DAB+ v prodeji i u nás od Steve - Audiofil za to peníze ano dá, aby se...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 8. 8. 2017 2:35

    Steve

    Audiofil za to peníze ano dá, aby se mohl doma a před okolím kochat drahou hračkou .... asi tak. ;-) Když je hluchej jak poleno, tak je to úplně jedno co doma má - a je to jen házení hrachu na zed'. Já si vystačím s klasickou HiFi věží která má dobrej zvuk, (já si umím vybrat) nepotřebuju mít doma drahé studio komponenty a špičkové příslušenství. Asi tak Adolfe ... Mezi značka už cca vím co jak zhruba zní ... a rozdíly jsou opravdu dosti obrovské. Výrobci se těch svých korekcí většinou stále drží .... Během studií jsem chodil po obchodech kde prodávali hifi věže a nechával si je pouštět jako ukázku ... prodavač to udělal vždy bez problémů (v jakémkoliv městě).

    Nehudebníkovi a nesluchařovi je drahá audiotechnika stejně k ničemu - nevyužije a neuslyší její kvalitu, nedokáže nastavit ani korekce k dokonalému zvuku atd. Potom jenom ŽE TO MÁ .... Ano může mít, kdokoliv. Dokonce i neslyšící si to může domů koupit :-)