Hlavní navigace

Názor k článku TechniSat Digit MF4-T: rozšířená verze úspěšného set-top-boxu od René Němec - 1. každá osoba má možnost prodat svůj notebook...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 5. 2006 17:45

    René Němec
    1. každá osoba má možnost prodat svůj notebook prostřednictvím inzerátů nebo specializovaných bazarů, v opačném případě (kdy spotřebitel nemá zájem spotřebič prodávat) má každý prodejce výpočetní techniky povinnost zajišťovat zpětný odběr a svoz historických elektroodpadů na vlastní náklady (za tuto službu platíte při nákupu spotřebiče tzv. PHE, což je poplatek za historický elektroodpad).
    2. když je to tak, tak doporučuji zvážit, jestli každá osoba ve Vaší domácnosti využije laptop, některým uživatelům totiž bohatě stačí PC, které tak rychle morálně nezastarává a lze jej výhodněji inovovat.
    3. vím, že když napíši, že si přeji, aby mi uživatelé diskuse vykali, zní to popudlivě, ale já to tak nemyslím. Pokud sedím s přáteli v restauraci, tak mi samozřejmě tykají, ale vzhledem k tomu, že účinkuji v diskusi jako "anonymní prodejce" a píši si tu s kolegy prodejci, odborníky v oboru a potenciálními klienty, připadá mi vhodné, aby jsme si tu vzájemně vykali. Jiná situace je na diskusi o animovaných seriálech nebo moderní hudbě. Diskuse na tomto serveru je většinou na velmi dobré úrovni a tak myslím, že i v této otázce by si měla zachovat jistou důstojnost.