Hlavní navigace

Názor k článku Televize Relax se může vrátit k označení Pohoda až v červenci příštího roku od Uživatel si nezvolil přezdívku - Ano, kulturně. Protože monarchie trvala dlouho. Charakterem ale...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 25. 10. 2014 14:53

    Uživatel si nezvolil přezdívku

    Ano, kulturně. Protože monarchie trvala dlouho. Charakterem ale ne, protože krev zůstane krví a Slovan Slovanem, stejně jako Laponci, Čečenci, nebo Kazaši budou mít vždy charakterově blíž ke svým pokrevním skupinám než k Rusům, i když je stovky let podmaňují. Doufám, že si už rozumíme.

    A jen neopakujte, že jsme napůl Germáni. Nejsme, nikdy nedošlo k takovému křížení Čechů a Němců, abychom to mohli tvrdit. Většinou si jednotlivé národy vybíraly stejné protějšky, k míšení mohlo vždy dojít v jednom případu z dvaceti možná. Stejně tak nejde říct, že Slováci jsou napůl Maďaři. Nejsou. Ty vlivy jsou nepatrné, věřte mi, zabýval jsem se genetikou.

    Kulturně ano, charakterem ne, takhle bysme se mohli shodnout. I když je pravda, že Rakušani jsou zase o to víc, narozdíl od Němců, zkříženi se Slovanama, že nám nakonec budou možná blíž i charakterem. Ale Němci určitě ne.