Hlavní navigace

Názor k článku Televizní tipy na středu: Světský, Pavarotti, hlas pro věčnost nebo Sedm životů od Hodný Davča - "Už nejsem tak naivní jako před 25 lety,...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 9. 2017 23:18

    Hodný Davča

    "Už nejsem tak naivní jako před 25 lety, abych si myslel, že Lynch v poslední epizodě uzavře dějové linie nebo zodpoví otázky, které se nahromadily"
    To snad neočekával nikdo, kdo se "nesetkal" s Lynchem poprvé, což jsem vlastně už zmínil výš.
    Já tedy ze závěru zklamán rozhodně nejsem, ale tu rozpolcenost u některých epizod jsem vnímal též. Atmosféry, včetně postav, jsem si užíval, takže zřejmě si chvíli budu užívat, co je to být kulturní atašé, i když jsem ve skutečnosti jen obyčejný magor. :-) Často si poslední dobou říkám, že ten chtíč vypadat umělecky na výši je naopak prezentován protiproudem. Ve skutečnosti jsou tato podezření (oboustranná) často nesmyslná. Ale vážně - Twin Peaks Return mi byl skutečně po chuti. Pokud bych na závěr mohl vypíchnout jedno osobních (zásadní) zklamání z pokračování, tak to rozhodně bude Wayward Pines, kdy jsem skončil u druhého dílu. Nejvíc se ale bojím o Stranger Things, na které se těším nejvíc.