Hlavní navigace

Názor k článku Televizní vysílání bude personalizované. A reportéry budeme my sami od A.S. Pergill - Ano, nemocnice se střídají, asi při nějaké opravdu...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 5. 2018 15:33

  A.S. Pergill (neregistrovaný) ---.med.muni.cz

  Ano, nemocnice se střídají, asi při nějaké opravdu velké hromadné havárii by naskočily mechanismy, jak ty raněné rozdistribuovat do více nemocnic (a zase jsou určitě nějak předchystané).
  U těch notářů to vím přímo od nich, protože smrt rodičů vyřizoval u každého jiný notář (pozůstalost) a ten druhý mi řekl, když jsem se o to zajímal, že mají předem přidělené určité dny, a když ten den někdo zemře, tak ho vyřizují. Podobně (snad) fungují i advokáti ex offo.

  Privátní armády fungují (a většinou jsou efektivnější než státní). Soukromé bezpečnostní služby (i vyšetřovací) fungují také a v řadě oblastí jsou opět efektivnější než státní nebo podle místa organizovaná policie, Na sociální a zdravotní výdaje existuje v řadě států komerční pojištění, které je zpravidla výhodnější než to povinné státní u nás. Mýtné najdete v řadě zemí a plánuje se jeho zavedení i pro běžnou autodopravu (nejen kamiony) i u nás. V řadě západních zemích platíte mýtné na dálnicích, mostech i tunelech.
  Konkrétní viník našeho předhození sovětům byl fašistosocialista Roosevelt.
  Současnost je do značné míry i vinou těch "veřejnoprávních" medií, které lživě agitují pro vládnoucí strany.